Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor

  • 42 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Вілла Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor Bangkok може похвалитися сауною і розташована на відстані 4.4 км від розважальних закладів, таких як Театр "Siam Niramit".

Вілла в Бангкоку оснащена кавоваркою, холодильником і кухонним приладдям на повністю обладнаній кухні. Ресторан " Octave Rooftop Lounge and Bar", де подають широкий вибір страв, знаходиться лише за 14 хвилин ходьби.

Парк "Бенджасірі-Парк" на відстані 17 хвилин пішки, а культурні пам'ятки, такі як будинок-музей Джима Томпсона, розташовані на відстані близько 15 хвилин їзди машиною від будинку відпочинку в Бангкоку. Вілла розташована на відстані приблизно 7 км від Храму Золотого Будди, а Термінал 21 на відстані 10 хвилин їзди. Вілла Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor розташована на відстані близько 20 хвилин їзди машиною від таких місць, як Океанаріум «Sea Life». Гості можуть скористатися такими транспортними засобами, як станція метро Станція Thong Lo, розташована всього за 0.7 км, або автовокзал Benchasiri Park, що за кілька кварталів від помешкання в Бангкоку.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor Бангкок
1Br With Pool Gym Near Bts Phrom Phong
Ціна лише для моб. пристроїв

1Br With Pool Gym Near Bts Phrom Phong

385 м від помешкання
Single House 4Br Parking And Kitchen In Sukhumvit49-1
Ціна лише для моб. пристроїв

Single House 4Br Parking And Kitchen In Sukhumvit49-1

7.4
Добре 6 відгуків
401 м від помешкання
USD 130 USD 117
за ніч
4Br 12Pax 7Min Walk To Samitivej Sukhumvit Hospital
Ціна лише для моб. пристроїв

4Br 12Pax 7Min Walk To Samitivej Sukhumvit Hospital

402 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дон Мианг
    27 км

    Залізничні вокзали

    BTS-Phrom Phong
    700 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Дозвілля

    • Фітнес-центр

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Відпочинок

    • Сауна

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться поруч з цією віллою?
      Автобусна зупинка Benchasiri Park розташована в межах 10 хвилин ходьби від цієї вілли.
    • О котрій годині заїзд та виїзд з вілли Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor?
      Гості вілли Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor, повинні зареєструватися не пізніше 23:00 і виїхати до 11:00.
    • Чи є поблизу цієї вілли гарні ресторани?
      Ресторани поблизу цієї вілли включають Octave Rooftop Lounge and Bar і Binova Gallery and Restaurant.
    • Чи є в віллі Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor басейн?
      Так, гості вілли Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor, можуть користуватися приватним басейном, розташований на території помешкання.
    • Скільки гостей можe розмістити ця вілла?
      Ця вілла пропонує розміщення для 2 гостей.
    • Чи є на віллі кухня?
      Так, у віллі є повністю обладнана кухня, оснащена кавоваркою, холодильником і тостером.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дон Мианг
    27 км

    Залізничні вокзали

    BTS-Phrom Phong
    700 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Tropical Apartment- Ultra Fast Wifi- Bts Thong Lor Бангкок

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити